Oferta jesienna Ogrodnictwo Stogi - Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 20

Oferta jesienna Ogrodnictwo Stogi - Gdańsk

Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Rośliny doniczkowe

Wrzesień w naszym Ogrodnictwie Stogi to przede wszystkim wrzosy: jedno, dwu i trzykolorowe oraz wrzośce.
Oprócz wrzosów we wrześniu oferujemy bardzo duży wybór cebul jesiennych: tulipany, narcyzy, krokusy, hiacynty, do tego irysy, szafirki oraz korona cesarska , oferta cebul stale jest aktualizowana o kolejne gatunki i odmiany, dlatego zachęcamy do stałego śledzenia naszej oferty.
Oprócz wrzosów, wrzośców i cebul w sprzedaży także rośliny świetnie komponujące się z wrzosami: kalocefalus (patyczak) i golteria.
W naszym Ogrodnictwie nie może też zabraknąć chryzantem - pierwsze są już dostępne, ich kulminacja nastąpi w połowie października.
Poza tym wiele roślin wieloletnich, m.in.: astry (marcinki), Hebe Andersona, żurawki, hortensje ogrodowe oraz bukietowe w kilku odmianach, budleja, hibiskus i jeżówka oraz inne byliny.
Dostępne są także trawy w kilku odmianach oraz krzewy liściaste, m.in: kalina, bez, trzmieliny, ognik, berberysy, pęcherznica, dereń oraz iglaste: thuje (spiczaste i okrągłe) i jałowce (płożące).
Po wakacyjnej przerwie powróciła świetna borówka amerykańska w kilku odmianach a towarzystwa dotrzymuje jej równie dobrej jakości malina
Mamy także wierzbę japońską oraz wiele odmian róż (głównie rabatowych).
Oprócz roślin można zakupić także poplon (gorczyca, żyto), ziemię m.in. do iglaków (i innych kwasolubnych, borówek), torf, obornik i keramzyt.
Dostępny jest także kamień dekoracyjny, zrębki dekoracyjne i kora sosnowa.
W sprzedaży posiadamy nawozy jesienne uniwersalne, do trawy i iglaków, nawozy do roślin domowych oraz doniczki, miski i skrzynki, pod koniec września dostępne będą także znicze i wkłady.
Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w soboty od godziny 9 do 13 Gdańsk, ul. Tamka 25
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Ogrodnictwo Stogi zaprasza jesienią!

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 9 dni temu

Wrzosy, wrzośce i nie tylko! Jesień 2023 - Ogrodnictwo Stogi

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Helena

881160... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Stogi
Tamka 25 
Ważne jeszcze 9 dni (do 13.10.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65446680
  • Data wyróżnienia: 12.09.2023
  • Data wprowadzenia: 12.09.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry