Ogrodnictwo Stogi zaprasza jesienią!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 20

Ogrodnictwo Stogi zaprasza jesienią!

Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Rośliny ogrodowe

Ogrodnictwo Stogi zaprasza na jesienne zakupy!
Znajdą Państwo u nas rośliny typowo jesienne, m.in. chryzantemy, wrzosy w kilkunastu odmianach, wrzośce oraz mrozek/srebrzyk, mulenbekię, kapusty i dynie.
Oferujemy wybór cebul jesiennych spośród ponad 60 różnych odmian.
Posiadamy w sprzedaży także różnokolorowe żurawki, budleje ("motyli krzew") w kilku odmianach, okazałe różaneczniki oraz trzy rodzaje hortensji w odmianach: bukietowe, ogrodowe i pnące. Wart polecenia jest bluszcz o ponad dwumetrowych pędach.
W ofercie ponadto róże rabatowe, krzewy ozdobne liściaste, na przykład berberysy, derenie, tawuły i tawułki, magnolie oraz kalina i forsycja. Krzewy iglaste to m.in. thuje szmaragd (ok. 90 cm wysokości), thuje kuliste oraz jałowce.
Krzewy owocowe to borówka w odmianach, malina, aronia, dereń jadalny i świdośliwa.
W promocyjnej cenie wieloletnie byliny m.in: nachyłek, lobelia, gailardia, krwawnik, margaretka, wilczomlecz czy kuklik.

W naszym Ogrodnictwie poza roślinami w ofercie także podłoża: różne rodzaje i wielkości ziemi ogrodniczej, kora sosnowa i mielona, torf kwaśny oraz zrębki dekoracyjne w cenie 22 złote za worek 50L - dostępne 3 kolory i kamień dekoracyjny w workach 20 kg za 21 złotych.

Ponadto oferujemy nawozy przeznaczone do zasilania roślin późną jesienią oraz nawozy wieloskładnikowe do zastosowania w przyszłym sezonie - w promocyjnej cenie 11 zł za opakowanie 1kg.
W sprzedaży także naturalny nawóz - obornik, granulowany lub suszony oraz ukorzeniacze, maść ogrodnicza, środki bio na szkodniki oraz konewki, miski i doniczki.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17 oraz w soboty od 9 do 13.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65460846
  • Data wyróżnienia: 25.09.2023
  • Data wprowadzenia: 25.09.2023
Wróć do góry