Wróć do góry

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Osobą prywatną
Potrzebuję / oferuję
Potrzebuję

Treść ogłoszenia

Drodzy czytelnicy działu ogłoszenia serwisu trójmiasto.pl,

Każdy z nas posiada odmienne doświadczenie życiowe, które sprawia że jesteśmy unikatowi, jedyni w swoim rodzaju. Funkcjonujemy często w innych środowiskach, stawiamy czoła różnym wyzwaniom, mamy mniejsze lub większe osiągnięcia i porażki na swoim koncie, stawiamy przed sobą mniej lub bardziej realne cele do zrezalizowania, ale łączy nas jedno - wszyscy jesteśmy ludźmi! 

Piszę poniższe ogłoszenie z zamiarem znalezienia osób chcących otwarcie wyrażać swoje opinie, konfrontwać swoje poglądy lub po prostu luźno porozmawiać o otaczającej nas rzeczywistości.

Nie ważne w jakim jesteś wieku, jakiej płci jesteś, skąd pochodzisz czy w co wierzysz, ważne abyś z szacunkiem dla swojego rozmówcy potrafił/a wyrażać swoje poglądy. 
Nie wymagam zatem wiele, wystarczą szczere chęci do rozmowy oraz reprezentowanie podstawowej kultury osobistej.

Zainteresowani? Dajcie znać pisząc wiadomość pod adres mailowy: [ukryte]

Wspólnie ustalimy miejsce i czas dla naszego spotkania, być może uzbiera się nas więcej i stworzymy coś wyjątkowego!

Pozdrawiam Serdecznie!

PS. Szanowni twórcy serwisu trojmiasto.pl - uważam, że w dziale ogłoszeń brakuje jednej kategorii, w której możnaby opublikować ogłoszenie dotyczące chęci spotkania się w innym celu niż poznanie partnera seksualnego bądź drugiej połowy.
"Z braku laku" wstawiam swoje ogłoszenie do kategorii, która tematyką pasuje do treści zawartej w powyższym komunikacie.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65206549
  • Data wprowadzenia: 11.02.2023