Michał od dzieciństwa zmaga się z niepełnosprawnością, jako młody mąż marzy o przezwyciężeniu choroby i normalnym życiu.

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7
Rodzaj pomocy
Ratowanie życia i zdrowia
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Proszę o wpłatę 10zł pilnie zbieram na leczenie i rehabilitacje
LINK DO WPŁAT FUNDACJI: https://rik.pl/michalkolasa/
PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE POSTA DALEJ ZNAJOMYM.

Mam na imię Michał jestem w wieku 33 lat. Posiadam wspaniałą rodzinę, jestem świeżo po ślubie kościelnym, 27.10.2018 odbyła się ceremonia. Żona Poświęca mi każda chwile w codziennym funkcjonowaniu. Mam chorobę wrodzoną końsko-szpotawe, oraz chory kręgosłup , muszę jak najszybciej pokonać choroby by móc zacząć normalnie funkcjonować w życiu . Jestem osobą niepełnosprawną o stopniu znacznym, posiadam krótszą nogę prawą , początkowy skrót był 6 cm , przeszedłem operację lizarowa wydłużenie kończyny o 3 cm. Zmagam się z chorobą końsko-szpotawą oby dwóch nóg , oraz dysplazją biodra prawego, jestem po operacji kręgosłupa(przesmyk) i wymianie kręgów, cukrzyca insulinowa, nadciśnienie, otyłość, zespół cieśni nadgarstka. W wieku 14 lat miałem przebyte 33 operacje w tym 17 zabiegów po błędzie lekarskim, w wyniku czego wdało się zakażenie , martwica i gronkowiec złocisty. Skutkiem tego obcięli mi 4 i 5 palec prawej stopy część śródstopia, straciłem czucie od połowy piszczela. Na dzień dzisiejszy poruszam się o balkoniku, potrzebuje długoterminowej specjalistycznej rehabilitacji , oraz pomocy w codziennej egzystencji.  

Dlatego bardzo was proszę o pomoc, pragnę zacząć samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu i tylko dzięki waszemu dobremu sercu będę miał taką szanse. Michał Kolasa

Proszę o wpłatę 10zł pilnie zbieram na leczenie i rehabilitacje
LINK DO WPŁAT FUNDACJI: https://rik.pl/michalkolasa/
PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE POSTA DALEJ ZNAJOMYM.

PODAJE TEŻ PRYWATNY NR KONTA JAK BY KTOŚ NIE CHCIAŁ WPŁACIĆ PRZEZ FUNDACJE
59 8786000 1 0002 01 12 3001 000 1

Lub możliwość wpłaty PayPal

PayPal.Me/Michalkolasa85

Michał Kolasa
  • Numer ogłoszenia: 62391454
  • Data wyróżnienia: 11 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 23 marca 2019
  • Aktualizacja: 11 lipca 2019
  • Wyświetleń: 661
  • Wyświetleń na liście: 29 701