Bardzo proszę o pomoc. Nie daję już rady.

powrót do listy
obserwuj
Potrzebuję / oferuję
Potrzebuję
Rodzaj pomocy
Trudne sytuacje życiowe
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Witam,

Nigdy nie spodziewałem się, że będę zmuszony prosić kiedykolwiek o pomoc, ale nie dajemy już rady. Każdy następny dzień jest coraz gorszy a problemy piętrzą się jak nigdy. Mam 34 lata, żonę i dwójkę dzieci (córkę i synka 3l i rok). Żona choruje na depresje, ja też ledwo daje radę z tym wszystkim.

Razem bardzo ciężko pracujemy i staramy się zapewnić naszym dzieciom wszystko co najlepsze i najpotrzebniejsze w ich wieku. Wszystkie nasze problemy zaczęły się od 2014r, choroby i śmierci mamy a później choroby u drugich rodziców.

Mimo - ostatnimi czasy lepszych zarobków i dużej ilości pracy jaką wkładamy w to żeby tych pieniązków było więcej, wiele decyzji z przeszłości daje nam bardzo "popalić". Aktualnie jesteśmy zadłużeni w kilku bankach na kwotę ok. 48 tys. zł + ok. 6 tys w "rodzinie" i zaległym czynszu. (czynsz ok. 4500, zaległe rachunki i kwoty od 1000 do 2000 u 2 osób) Z tytułu wcześniejszych (było tego więcej) zadłużeń na moją pensję wszedł komornik - zabiera mi połowę. Nie zostało tego dużo - miesiąc, dwa.

Dodatkowe koszty życia i tego co zostało do spłacania przygniatają nas we wszystkich ratach. Żaden bank z moją zdolnością kredytową mimo zarobków - nie zechce mi skonsolidować wszystkich zaległości. Ja jestem w stanie bezproblemowo spłacać łączny kredyt 1500 zł - 1800 zł, ale doszło do kuriozalnej sytuacji, że w wyniku tych wszystkich negatywnych, ale potrzebnych decyzji z przeszłości nie stać mnie na zapłacenie prądu w miesiącu nie mówiąc już o innych rachunkach czy czynszu. Wszystko albo zabiera komornik, albo pochłaniają raty. Chciałbym się uwolnić od widma rychłej porażki i wyjść na prostą, ale nie umiem. Codziennie bije się z myślami czy starczy na mleko dla syna lub czy nie odłączą nam prądu. 

Bardzo proszę o pomoc osobę, która ma takie możliwości. Być może ktoś już był w takiej sytuacji i z niej wyszedł. Ja nie daję już rady - jedyne co mi pozostało to zapytać, ogłosić się. Nie mamy znajomych ani rodziny, która mogłaby nam pomóc dlatego proszę tutaj.
Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, nie zarabiam najgorzej. Bardzo dużo dorabiam. Jestem w stanie spłacać jeden kredyt ok 1800 zł (+- 200 zł). Mamy gdzie mieszkać mimo, że nie posiadamy mieszkania własnościowego. Więcej szczegółów podam w wiadomości mailowej lub telefonicznie.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc lub radę jak wyjść z tego kryzysu. 

Pozdrawiam,
Karol
Ogłoszenie podstawowe
796828... Zadzwoń
K...@gmail... Wyświetl e-mail
Karol
Adres
Sopot
Ważne jeszcze 33 dni (do 17.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62631961
  • Data wyróżnienia: 17 września 2019
  • Data wprowadzenia: 19 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 17 września 2019
  • Wyświetleń: 1 763
  • Wyświetleń na liście: 25 079
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS