Kierownik robót elektrycznych branża stoczniowa

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Przemysł stoczniowy / Offshore
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie

Dodane 19 sierpnia 2019

Baltec Marine Sp. z o.o. jest spółką grupy Trident Maritime Systems, specjalizującą się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających, głównie luksusowych wycieczkowców. Firma jest również światowym liderem w zakresie kompleksowego montażu systemów oczyszczania spalin (scrubbery) oraz systemów oczyszczania wód balastowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Miami, w Stanach Zjednoczonych, polski oddział zlokalizowany jest w Gdańsku.

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac elektrycznych na projektach w przemyśle morskim oraz stoczniowym;
  • Kontrolowanie przebiegu oraz jakości wykonywanej pracy;
  • Dobór pracowników;
  • Raportowanie postępów prac bezpośrednio do Kierownika Projektu;
  • Podział zakresu robót i kierowanie pracą podległych pracowników;

Wymagania:
  • Znajomość przemysłu morskiego;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętność koordynacji prac, zarządzania zespołem;
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze stoczniowym;
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych;
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Ciągłość pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Numer ogłoszenia: 62800709
  • Data wyróżnienia: 19 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 19 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 119
  • Wyświetleń na liście: 7 454