NIANIA ANGIELSKI/ Wakacyjne zajecia/opieka z j. angielskim

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Branża / kategoria
Pomoc domowa

Dodane 25 czerwca 2019

Zapraszam dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia języka angielskiego. 

Na zajęciach bawimy się, gramy, oglądamy, słuchamy i przede wszystkim rozmawiamy - wszystko w języku angielskim - w luźnej, przyjaznej atmosferze. Żmudna nauka słówek nie ma tu miejsca ! Wakacje to czas odpoczynku i zabawy więc będziemy odpoczywać i bawić się ale w języku angielskim of course ;) 

Możliwość kilkugodzinnej opieki nad dzieckiem z użyciem głównie języka angielskiego(wtedy oczywiście cena za godzinę jest o wiele niższa)
Będziemy pobudzać kreatywność, grać w gry i zabawy rozwijające zainteresowania dziecka. Indywidualnie lub w towarzystwie rodzeństwa czy przyjaciela. 

Jest to świetne rozwiązanie dla pracujących rodziców, którzy chcą pozostawić dziecko pod dobrą opieką młodej ale doświadczonej osoby, stwarzając tym samym dziecku możliwość zachowania ciągłości w nauce angielskiego i poznawania nowych słówek. 

 Zajęcia odbywają się w przystosowanej do tego sali/mediateki (wyposażonej min w rzutnik) w jednym z apartamentowców na przymorzu - ul. Szczecińska.
Jest także możliwy dojazd do ucznia.

Pomimo młodego wieku - 28 lat posiadam doświadczenie w pracy jako nauczyciel j. angielskiego z dziećmi i młodzieżą zarówno w placówkach szkolnych jak i podczas prywatnych lekcji. Jestem absolwentką filologi angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Podczas zajęć dostosowuję materiały do zainteresowań ucznia, używam materiałów autentycznych, tak aby dziecko "wchłaniało" angielski naturalnie.

Zapraszam serdecznie
510772... Wyświetl numer
Magda  
  • Numer ogłoszenia: 62647157
  • Data wprowadzenia: 25 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 25 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 24
  • Wyświetleń na liście: 1 128