Opiekunka dostępna od zaraz, Gdańsk Jasień!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
1 000
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi

Dodane 12 października 2020

Gdańsk-Jasień

Pełen etat/połowa etatu oraz dorywczo :)
Przy pełnym etacie proponuje kwotę 1500zl z wyżywieniem oraz 1 week w miesiącu opieki bonusowej, przez 3 pierwsze miesiące :)
‍‍‍️‍️

Witam, jestem ciepła , kreatywna opiekunka z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam kurs opiekunki dziecięcej, kurs pierwszej pomocy, animacji oraz szkołę artystyczna kierunek: taniec, zajęcia wokalne , zajęcia plastyczne z których czerpie inspiracje do zabaw z dziećmi. Posiadam mnóstwo pozytywnych referencji, zarówno od rodziców jak i od dzieci. Którymi chętnie się z państwem podzielę.

Do tej pory zajmowałam się najmłodszymi w wieku od 0-5 lat, aktualnie u siebie z mieszkaniu a wcześniej dojazdowo. Współpracuje z trzema rodzinami (opieka łączona ) jednak jeden maluszek obecnie odchodzi do przedszkola, w związku z czym szukam kolejnej rodziny do współpracy. Chętnie podejmę się opieki nad państwa pociecha, która jednocześnie nie uczęszcza do żłobka / przedszkola ze względu na ryzyko zachorowań z tym związanego. Jest to opieka łączona, dlatego dużą wagę przywiązuje do zdrowia oraz higieny maluszków, zwłaszcza w aktualnym okresie wirusowym.

W domu znajduje się pokój zabaw, a w nim mnóstwo zabawek oraz artykułów plastycznych,  często powstają nam z nich różnego rodzaju perełki, które dzieciaczki zabierają później do domu. Kiedy pogoda nam na  to pozwala staram się spędzać z maluszkami jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu,
Organizuje dziciom różnego typu wycieczki, zajecia plastyczne, kulinarne, muzyczne, taneczne oraz imprezy okolicznościowe : urodzinowe/świąteczne, poza tym bardzo lubimy pikniki, budować zamki z koców, czytać książeczki. Prowadzimy  również albumy pamiątkowe :))
 ‍‍️️

W mieszkaniu mieszkają ze mną 2 pieski po szkoleniu z posłuszeństwa, które mają bardzo dobry kontakt z dziećmi, a one z nimi!

Zapewniam pełnowartościowe, smaczne a przede wszystkim zdrowe posiłki które sama przyrządzam, odpowiednich dla malutkich energicznych odkrywców. Hobbystycznie interesuje się dietetyka oraz bardzo lubię gotować , także zawsze staram się wyczarować posiłki ,  które przypadną do gustu naszym najmłodnajmłodszym. Uwzględniając przy tym ich wszelkie alergie oraz wskazówki rodziców. ‍‍

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszam do kontaktu: [ukryte] , [ukryte]
  • Numer ogłoszenia: 63816409
  • Data wyróżnienia: 12 października 2020
  • Data wprowadzenia: 12 października 2020
  • Aktualizacja: 13 października 2020
  • Wyświetleń: 160
  • Wyświetleń na liście: 6 961