Pomoc domowa / Pomoc dietetyczna / Pomoc w zakupach

Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc domowa / Pomoc dietetyczna / Pomoc w zakupach

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pomoc domowa
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Hybrydowa

Mam na imię Beata, jestem studentką 2 roku dietetyki i poszukuje dodatkowej pracy na maksymalnie 2-3 razy w tygodniu po 4-5h dziennie jako asystent do spraw domowych. Jestem osobą dobrze zorganizowaną która pomoże w domowych obowiązkach takich jak sprzątanie czy robienie zakupów.
Posiadam własny samochód, wybieram najlepsze produkty w najlepszych sklepach. Nie skupiam się na jednym sklepie, ale na wielu w tym na kilku ekologicznych na terenie Gdańska i Sopotu. W czwartki odwiedzam Gdański Bazar Natury, kupuję również produkty z małych pracowni np. zup i chleba.
Kładę nacisk na zdrowe i ekologiczne produkty. Jestem stałym bywalcem również Gdańskich targowisk. Nie tylko zrobię zakupy, ale również je rozpakuje oraz umyje owoce i warzywa. Mogę przygotować też zdrowe koktajle i 2 razy w tygodniu ugotować obiad w formie zdrowej i pożywnej zapiekanki którą będzie można odgrzać w piekarniku. Na bieżąco zajmę się też lodówką by nie zalegało w niej coś nieświeżego.

Prowadzę aktywny i zdrowy tryb życia, chętnie podzielę się swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania oraz rozpisze podstawowy plan żywienia. 


Mogę też zawieźć pranie do pralni, nadać paczkę, zawieźć sprzęt do naprawy lub wyskoczyć na spacer z psem.

Pomogę w prowadzeniu domu, ale również moge zająć sie dorywczo dziećmi. Mam ukończony kurs pedagogiczny oraz kurs animatora czasy wolnego. 

Jeśli chcesz sobie pomóc i poświęcić trochę wolnego czasu dla siebie a nie na zakupy i porządki to zapraszam do współpracy.

Proszę nie przesyłać mi matrymonialnych propozycji. Kontakt tylko emailowy ze względów właśnie na dużą ilość niestosowanych wiadomości.

4-5 godzin mojej pracy to 200-250zl. 

Posiadam zarejestrowana działalność gospodarczą.

 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65171370
  • Data wprowadzenia: 15.01.2023
  • Aktualizacja: 21.06.2023
Wróć do góry