Poszukuję pracy, będzie mi miło, jeśli przeczytasz :)

Branża / kategoria
Sekretariat / recepcja,
Wsparcie administracyjne

Dodane 16 maja 2020

Witam serdecznie,
jestem kobietą, mam na imię Anna i mam 35 lat. Poszukuję pracy, która umożliwiłaby mi przede wszystkim rozwój i stabilizację. Większa część mojego życia zawodowego (nadal) związana jest z handlem, ale bardzo chciałbym ten algorytm przełamać i rozwinąć swoje umiejętności w pracy w administracji biurowej.
Mam doświadczenie w pracy na recepcji, w której czułam się bardzo dobrze, więc i taką pracę chętnie podejmę. Nie obce są mi urządzenia biurowe, praca na komputerze oraz social media. Dotychczas pracowałam na rozmaitych programach recepcyjnych oraz sprzedażowych i nigdy nie miałam problemu z ich opanowaniem, dlatego uważam, że przy odrobinie chęci uczącego, nie będę miała problemu z zaznajomieniem się z nowym oprogramowaniem. Jestem osobą ambitną, nie spoczywającą na laurach i przede wszystkim dociekliwą, która nie boi się zadawać pytań oraz dzielić swoimi spostrzeżeniami (często uznawanymi za celne :) ).
Jako współpracownik, na pewno będę pomocna, uśmiechnięta i kompromisowa. Mimo wszystko mam swoje zdanie i nie mam problemu z asertywnością.
A teraz o mnie:
Skończyłam Licencjat na WSTiH, na kierunku Zarządzanie Hotelarstwem i Gastronomią.
Jeśli będzie taka potrzeba, jestem gotowa podjąć studia uzupełniające lub rozpocząć kursy, które mogłyby poprawić moją wiedzę i kwalifikacje.
Mój angielski jest na poziomie komunikatywnym.

Cechuje mnie duże poczucie humoru, które cenię również u innych;) Jestem towarzyska, lubię planszówki oraz wszelkie gry w karty, szczególnie w kanastę. Interesuje mnie temat True Crime. Lubię też piec i gotować oraz chętnie oglądam wszelakie programy kulinarne. 
Jestem osobą kreatywną, niestety niezbyt utalentowaną plastycznie, za to z lekkością potrafię wyczarować wiersz o dowolnej tematyce. 

Co zyskasz jeśli mnie zatrudnisz? Uśmiechniętego, kompetentnego pracownika, który da z siebie wszystko, który jest dociekliwy, stabilny i pomocny. Pracownika, który nie ma kosmicznych wymagań, nie jest roszczeniowy, który nie rzuci pracy z dnia na dzień i z którym na pewno stworzysz stałą i fajną współpracę.

Bardzo chciałabym móc pracować w Gdyni, od poniedziałku do piątku. Najbardziej odpowiadało by mi w godzinach od 7:00/8:00 rano do 15:00/16:00.
Praca może być w biurze, na recepcji, w rejestracji czy na magazynie. W każdej pracy dam z siebie 100%.
Wierzę, że jeśli jesteś uczciwym pracodawcą, który szuka pracownika na lata (w obecnej firmie pracuję już 8 lat), któremu dasz szansę na przyuczenie, to nie zawiedziesz się na mojej osobie.
Zapraszam do kontaktu mailowego, chętnie podeślę swoje CV.
Pozdrawiam :)
Ogłoszenie standardowe
a...@wp.pl Wyświetl e-mail
Anna
Adres
Gdynia Leszczynki
Ważne jeszcze 0 dni (do 13.07.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63420188
  • Data wyróżnienia: 6 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 16 maja 2020
  • Aktualizacja: 4 lipca 2020
  • Wyświetleń: 878
  • Wyświetleń na liście: 18 751
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji