Pracownik biurowo-magazynowy(B2B).

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Dzień dobry.

Poszukuje pracy w branży około/technicznej.

Dotychczasowe obowiązki, to m.in.:
magazynowe z wystawianiem dokumentów,
biurowo-handlowo-sprzedażowo:
pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami
przy użyciu @ i tel.,
ofertowanie a potem :)
wystawianie proform, e-Faktur i tradycyjnych,
obsługa kasowo-terminalowa(karty) transakcji handlowych,
składanie zamówień do dostawców=producentów,

O sobie:
wykształcenie śr. techniczne,
wykształcenie ekonom.,
obsługa CRM,
obsługa Subiekt,
obsługa dedykowanego programu magazynowo - handlowego,
do innych programów, potrzeba doszkolenia.
Poza tym : pracowity, solidny, mający ciekawe pomysły.
A jako osobnik... niepalący!!! mogę śmiało realizować powyższe.
Czyli nie są to tylko.. hasełka a realne działania.

Treściwe oczekiwania:
na starcie może być umowa - zlecenie(od 1 do 3mcy), w celu wzajemnego poznania,
następnie: umowa o pracę na okres 1roku w celu treściwego wdrożenia,
następnie: umowa o pracę bezterminowa.

Narzędzia pracy:
telefon, komputer(jeśli oprogramowanie jest dedykowane, wdrożenie!),

Oczekiwania:
wdrożenie w trakcie okresu próbnego i po, jeśli zachodzi konieczność.
treściwą i twórczą atmosferę w pracy, motywującą do działania.

Wynagrodzenie:
w okresie próbnym i po, do rozsądnego ustalenia.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65527369