Przedstawiciel Handlowy w Gdyni

Ogłoszenie nieaktualne

Wynagrodzenie brutto (od)
6 000
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Media / Wydawnictwa / Tłumaczenia,
Zarządzanie projektami
Charakter pracy
Praca w terenie

Dodane 16 maja 2019

Cityway Sp. z o.o. to nowo powstała firma, która projektuje i wdraża lokalne aplikacje mobilne !go  dla miast i gmin, które ułatwiają ludziom komunikację oraz pozyskiwanie ważnych informacji w relacji mieszkaniec - lokalne organizacje (instytucje, firmy, samorząd, itp.).

Poszukujemy osoby bardzo wszechstronnej, otwartej na kontakt z ludźmi, która jako Przedstawiciel Handlowy weźmie udział w rozwoju tego projektu.
Aplikacje !go oferują lokalnym firmom unikalne, mobilne narzędzia marketingowe oraz synergiczną promocję w mediach społecznościowych.

Atutami będą tu:
  • znajomość języków obcych
  • bardzo dobra umiejętność obsługi programów użytkowych
  • podstawowa orientacja w obróbce plików graficznych
  • doświadczenie w pracy z CRM
  • znajomość mediów społecznościowych

ponadto
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • orientacja w strukturze władz samorządowych
  • doświadczenie w procesach sprzedażowych
  • umiejętność przekazywania wiedzy

a także
  • umiejętność redagowania tekstów
  • znajomość rynku mediów
  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych
  • własny samochód oraz komputer

Zakres zadań:
  • wsparcie w  procesie wdrażania aplikacji
  • sprzedaż pakietów marketingowych
  • wspieranie firm w budowaniu profili
  • kontakt z samorządem
  • sprzedaż kampanii marketingowych w social mediach
  • sprzedaż produkcji klipów video do kampanii synergicznych
Oferujemy doskonałe warunki finansowe współpracy oraz możliwość rozwoju własnego biznesu.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem. W tytule prosimy wpisać Przedstawiciel handlowy.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

  • Numer ogłoszenia: 62534413
  • Data wyróżnienia: 16 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 16 maja 2019
  • Wyświetleń: 130
  • Wyświetleń na liście: 8 246