Wsparcie administracyjne, asystent, pracownik biurowy

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt
Branża / kategoria
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa

Profil

Jestem Wirtualną Asystentką, która chętnie nawiąże współpracę z lokalnymi biznesami. Udzielam zdalnego wsparcia administracyjnego, zarządzam biurem w pełnym tego znaczeniu, bez konieczności obecności na miejscu. Specyfika pracy Wirtualnej Asystentki polega na pracy zdalnej, jednak jeśli zaistnieje taka potrzeba wizyta w biurze także nie stanowi dla mnie problemu. 

Skrzynka mailowa pęka w szwach, a Ty nie masz czasu, ani sił przerobowych na bieżące odpisywanie? Chciałbyś uatrakcyjnić swoje media społecznościowe przy pomocy ciekawych grafik, ale nie masz ku temu zdolności? Masz za dużo obowiązków, ale nie na tyle dużo, aby zatrudniać na pełen etat kolejnego pracownika? Potrzebujesz wsparcia w tworzeniu tabeli, raportów czy zestawień? A może to już czas na zaplanowanie wyjazdu wakacyjnego, rezerwację biletów oraz hoteli? To tylko kropla w morzu propozycji w czym mogę Ci pomóc i wyręczyć. Zakres obowiązków może być niezwykle prozaiczny, lub wymagający pełnej powagi, skupienia i zaangażowania.

Nie wiesz czy właśnie takiej formy współpracy potrzebujesz? Nic straconego - jednym z największych plusów pracy z Wirtualną Asystentką to taki, że nie musimy podpisywać miesięcznej umowy. Wykupujesz pakiet godzin, mogą to być 4h, 8h, czy też 40h - pełna dowolność. A Ty i Twój biznes oszczędzacie czas i przede wszystkim koszta, które przy zatrudnieniu pracownika na pełen etat byłyby zdecydowanie wyższe.

Kilka słów o mnie? Wywodzę się z branży hotelarskiej, jednak moje osobiste predyspozycje wskazały mi nową drogę rozwoju. Dostrzegam rozwój swojego potencjału w pomocy innym biznesom. Jestem bardzo dobrze zorganizowana, przykładam dużą wagę do szczegółów i detali. Posiadam zmysł estetyczny, a do tego bardzo szybko się uczę. Znam specyfikę branży hotelarskiej, najmu krótko- i długoterminowego, a także branży FMCG. Potrafię obsługiwać systemy CRM, sprawnie poruszam się w internecie oraz bez problemu obsługuję narzędzia Googla oraz MS Office.

Zachęcam do kontaktu.
 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie podstawowe
avatar

Ilona

Wybrane branże:

Branża / kategoria
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
o...@o2.pl Wyświetl e-mail
Adres
Gdańsk
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Języki obce

Angielski

Zaawansowany

Ważne jeszcze 5 dni (do 10.07.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64833060
  • Data wprowadzenia: 13.05.2022
  • Aktualizacja: 04.07.2022