Praca dla Ślusarza, Spawacza, Konserwatora

Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo

Dodane 4 grudnia 2019

Firma „BOB-ROLLO” Sp. z o.o. jest renomowanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych w postaci fasad i ogrodów zimowych. Od ponad 40 lat markowe produkty „BOB-ROLLO” spełniają marzenia Klientów. Nadrzędnym celem naszej firmy jest dostarczanie produktów i usług spełniających oczekiwania Klientów i gwarantujących im pełne zadowolenie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Montażysta Stolarki Okiennej Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prace ślusarskie
  • Prace spawalnicze
  • Mile widziane umiejętności mechanika samochodowego

Wymagania:
  • Samodzielna i sumienna organizacja pracy
  • Niezawodność i i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Spawanie w tym gazowe
Oferujemy:
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o prace

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnym kandydata do pracy oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez BOB-ROLLO Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi, ul. Młyńska 8, 84-240 Rumia. Zgoda zostaje wyrażona na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Ogłoszenie standardowe
697052... Zadzwoń
p...@bobro... Wyświetl e-mail
BOB-ROLLO Sp. z o.o.
Adres
Gdynia Cisowa
Handlowa
Ważne jeszcze 82 dni (do 10.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Handlowa, 25
NIP
586-000-08-58
bobrollo.com.pl
  • Numer ogłoszenia: 63079807
  • Data wyróżnienia: 15 września 2020
  • Data wprowadzenia: 4 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 10 września 2020
  • Wyświetleń: 696
  • Wyświetleń na liście: 33 571
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS