11-miesięczna i 2-letnia dziewczynka szukają niani :)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6900 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pomoc domowa
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Wymagania:
Szukamy niani:
- z min. 2 letnim doświadczeniem w opiece nad niemowlętami
  (lub dłuższa praca u min.  dwóch  rodzin)
- posiadającą własne dzieci
- w dobrej formie fizycznej
- potrafiącej nawiązać przyjazną więź z dzieckiem
- dyspozycyjnej (chętnej zostać kilka godzin czasami wieczorem lub w weekend)

Obowiązki:
- kompleksowa opieka nad dziećmi
- niania nigdy nie będzie sama z dwiema dziewczynkami
- zabawa, przewijanie, przebieranie, spacery, karmienie, usypianie

Oferujemy:
- pracę  na cały etat
- pn - pt w godz. 8.00 - 16.00
- od zaraz

NIE POBIERAMY OPŁAT OD NIAŃ.

  Poszukujemy naprawdę ciepłej, zaangażowanej niani.
Zależy nam na osobie odpowiedzialnej i chętnej do pracy.
Osobom poniżej 21-go roku życia i nie posiadającym doświadczenia w pracy jako niania dziękujemy :)
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny, postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące warunków pracy.
Proszę o wysyłanie zgłoszenia z informacją o doświadczeniu
w pracy z dziećmi wraz ze zdjęciem i numerem kontaktowym
z adnotacją, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo kontaktować się telefonicznie.

W temacie wiadomości proszę o wpisanie NIANIA SOPOT GÓRNY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez nianiatrojmiasto.pl MvM Marianna Mehring Steinborn, na potrzeby rekrutacji na stanowisko opiekunka dziecięca. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest nianiatrojmiasto.pl MvM Marianna Mehring Steinborn, ul. Kaliska 32/2 Gdynia. nianiatrojmiasto.pl MvM Marianna Mehring Steinborn powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe: adres korespondencyjny: ul. Kaliska 32/2 Gdynia, e-mail: marianna@nianiatrojmiasto.pl.Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 3 miesiące.Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.