15 miesięczna dziewczynka szuka niani :)

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wymagania:
Szukamy niani:
- z kilkuletnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi
- mile widziane wykształcenie kierunkowe (pedagogika, psychologia)
- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz zasad metody Montessori
- miłej, łagodnej, taktownej, jednocześnie stanowczej i opanowanej

Obowiązki:
- kompleksowa opieka nad dziewczynką (karmienie, przewijanie, dbanie o higienę)
- zapewnienie dziecku bezpieczeństwa
- zabawy dostosowane do wieku dziecka
- spacery

Oferujemy:
- pracę na część/pełen etat
- elastyczne godziny pracy (do ustalenia)
- od zaraz

  Poszukujemy naprawdę ciepłej, zaangażowanej niani. Zależy nam na osobie odpowiedzialnej i chętnej do pracy.
Osobom poniżej 21-go roku życia i nie posiadającym doświadczenia w pracy jako niania dziękujemy :)
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny, postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące warunków pracy:).
Proszę o wysyłanie zgłoszenia z informacją o doświadczeniu w pracy z dziećmi wraz ze zdjęciem i numerem kontaktowym z adnotacją, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo.

W temacie wiadomości proszę o wpisanie NIANIA GDAŃSK JASIEŃ
nianiatrojmiasto.pl MvM Marianna Mehring Steinborn
Adres
Gdańsk Jasień
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 890
Wynagrodzenie brutto (do)
4 500
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi / Pomoc domowa
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62449561
  • Data wyróżnienia: 12 kwietnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 12 kwietnia 2019
  • Wyświetleń: 221
  • Wyświetleń na liście: 5 087
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku