37zł netto/ h na start dla Mechaników lub Elektryków / Automatyków

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Mechanika,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Na stałe !!!
Umowa o pracę po okresie próbnym!!!

Kogo szukamy?
  • Mechaników
  • oraz Elektryków / Automatyków z doświadczeniem.

    (Mile widziane doświadczenie w pracy z ciężkim sprzętem)
Obowiązki:
  • Serwis i naprawy sprzętu portowego (wózków widłowych, podnośników teleskopowych, dźwigów itp.)

Oferujemy:
  • Pracę w firmie z ponad 30 letnim stażem o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę po okresie próbnym.
  • 37 zł netto / godz. na start.
  • Pracę na stałe.
  • Praca 8h dziennie w systemie 2 zmianowym 7-15 lub 15-23
  • Możliwość brania nadgodzin (dla chętnych)
  • Wymagamy własnego obuwia ochronnego oraz orzeczenia o niekaralności.
Miejsce pracy: Westerplatte lub Nowy port

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV lub opis doświadczenia na maila - W tytule napisz: Mechanik lub Elektryk lub Elektryk / Automatyk