AP Accountant with English and Romanian - remote work

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zadania:
  • Procesowanie faktur przychodzących i not kredytowych w SAP ERP,
  • Księgowanie płatności przychodzących i wychodzących od partnerów stowarzyszonych,
  • Uzgodnienie salda międzyfirmowych,
  • Uzgodnienia bilansowe,
  • Obsługa korespondencji i zapytań,
  • Zapewnienie kompletności i dokładności danych,
  • Praca według ścisłych terminów i procedur.

Profil kandydata:
  • Dobra znajomość języka angielskiego i rumuńskiego
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym/ finansowym (w zależności od Państwa doświadczenia możemy zaproponować stanowiska na różnych szczeblach),
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Sumienność, dokładność, punktualność.

Nasz klient oferuje:
  • Codzienne wykorzystywanie języka obcego oraz wzrost kompetencji językowych,
  • Pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy - kursy, szkolenia,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, My Benefit System, karta lunchowa i sportowa i in.

Aktualizacja: 19.02.2023