AR Accounting Specialist with Dutch - praca zdalna!

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zakres obowiązków:
  • Procesowanie i księgowanie transakcji
  • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym
  • Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności
  • Monitoring terminowego regulowania należności
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Doświadczenie w obszarze księgowości (AR)
  • Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje:
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

Aktualizacja: 01.03.2023