Ogłoszenie nieaktualne

Adwokat / Radca prawny

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem kancelarii poszukujemy do współpracy adwokata lub radcy prawnego. Świadczymy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, handlowego oraz rodzinnego. Reprezentujemy klientów w sprawach o zapłatę z tytułu kredytów frankowych lub produktów inwestycyjnych. Prowadzimy obsługę prawną spółek handlowych oraz przedsiębiorców.

Wymagania:
  • adwokat/radca prawny
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych o zapłatę, w tym spraw frankowych
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych i spadkowych
  • bardzo dobra znajomość k.c. oraz k.p.c.
  • skrupulatność, rzetelność i terminowość
  • zaangażowanie
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze spółek handlowych i przedsiębiorców

Obowiązki:
  • sporządzanie projektów pozwów oraz pism procesowych (głownie w sprawach o zapłatę)
  • weryfikowanie oraz sporządzanie projektów umów i aneksów
  • weryfikowanie i opiniowanie umów
  • research prawnych zagadnień
  • zastępstwo na rozprawach
  • bieżąca pomoc w prowadzeniu kancelarii

Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • doskonałą atmosferę
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o wysyłanie CV na poniżej wskazany adres mailowy zamieszczając w tytule wiadomości słowo "REKRUTACJA":
[ukryte]

Aktualizacja: 02.01.2024