Agent ds. Sprzedaży Nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
7000 - 25000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Marketing,
Sprzedaż / doradztwo,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Jeżeli chcesz nauczyć się jak przy dwóch w pełni zrealizowanych transakcjach sprzedaży nieruchomości, każda za kwotę w okolicach 500.000 zł Twoje wynagrodzenie prowizyjne może wynieść nawet ok. 25.000 zł netto, a przy jednej między 7000 zł a 12500 zł netto (na rękę) to jest to miejsce i praca dla Ciebie.

Jeżeli chcesz zaistnieć i rosnąć razem z firmą bez biurokracji i polityki, to jest to okazja do pracy w branży która się rozwija.

Jeżeli chcesz zarabiać na wynikach a nie na wysiłku lub za godziny to znaczy, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko!

Jeżeli jesteś NASTAWIONĄ NA SUKCES osobą, która:
  • chce być kowalem własnego losu,
  • chce pracować w sprzedaży,
  • chce zarabiać duże prowizje,
  • chce pracować 50% w biurze 50% w terenie lub
  • 75% w biurze i 25% w terenie
  • a czasami nawet 75% w terenie i 25% w biurze
to wyślij nam swoje CV + wiadomość dlaczego jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką pod adres: portal (at) dobraoferta.pro zaprezentuj nam się osobiście podczas spotkania bezpośredniego w naszym biurze.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie Podstawowe (za wykonanie planu) 2500 zł netto + PROWIZJA
  • Dodatkowe premie i bonusy za ponadprzeciętne wyniki,
  • Najlepsze na rynku, bardzo wysokie wynagrodzenie Prowizyjne,
  • Pełne wsparcie od osób z bardzo dobrymi wynikami w sprzedaży,
  • Świetną atmosferę w zespole,
  • Ciekawą pracę, w której dużo się dzieje, a każdy dzień jest inny,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość szybkiego awansu i znacznego wzrostu wynagrodzenia,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet sportowy

Zakres obowiązków:
  • wykonanie konkretnego planu powierzonego przez firmę,
  • pozyskanie i wprowadzenie określonej ilości ofert,
  • prezentacja określonej ilości ofert w celu skojarzenia stron transakcji.

Wymagamy:
  • Silnej motywacji i dużego zaangażowania,
  • Lojalności, pracowitości i wytrwałości,
  • Pozytywnego podejścia do pracy i chęci do szybkiego uczenia się,
  • Znajomości topografii Trójmiasta,
  • Samodzielności w działaniu, planowaniu i organizacji czasu pracy,
  • Komunikatywności, optymizmu, asertywności, pewności siebie, zaradności,
  • Prawa jazdy kat. B
Informacje o firmie
Dobra Oferta Pro to zespół doświadczonych agentów nieruchomości działających na trójmiejskim rynku od 2014 roku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, młodych i odważnych osób
 do realizacji konkretnych zadań.

Nie wymagamy doświadczenia, dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć nauki!

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne na start, stałe szkolenia i niezbędne narzędzia pracy.

Najlepiej do tego zawodu nadają się osoby ambitne, które lubią uprawiać sport, mają maksymalnie 5-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz chciałby umiejętnie sprzedawać i zwielokrotniać swoje dochody.

Aktualizacja: 29.12.2022