Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3000 - 40000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Jeżeli szukasz pracy, w której będziesz czuł się dobrze i elastyczny czas pracy Ci odpowiada to APLIKUJ DO NAS!
Masz doświadczenie? Super się składa, z chęcią wymienimy się nim z Tobą aby nasza współpraca była jeszcze lepsza. A jeżeli nie masz doświadczenia, ale masz dobry kontakt z klientami, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zdobyć! My Ci w tym pomożemy!
Jesteśmy firmą, która powstała z pasji. Zapewnimy Ci komfort oraz bezpieczeństwo planowanej transakcji! Dzięki wiedzy i dokładności naszych agentów uzyskasz najlepsze warunki, a co za tym idzie zadowolenie!
Oferujemy pośrednictwo w zakresie sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości
Wymagania:
  • Nastawienie na osiąganie celów.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • Pełna dyspozycyjność.
  • Gotowość do przemieszczania się i spędzania czasu w biurze i poza nim
  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej.
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego.
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • kompleksowa obsługa klienta w procesie sprzedaży oraz zakupu nieruchomości.
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem.
  • współpraca z notariuszami i biurami sprzedaży deweloperów
  • Współkształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Co możemy Ci zaoferować?
  • Atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń - nielimitowane zarobki
  • Pracę w przyjaznym, ambitnym, energicznym Zespole,
  • Skuteczny marketing wspierający pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości,
  • Elastyczny czas pracy
  • Umowę B2B
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Bazę klientów i ofert w sieci
  • Profesjonalne szkolenia i wdrożenie, dedykowany system CRM do obsługi zleceń
  • Integracyjne spotkania.

CV prosimy wysyłać pod adres email : [ukryte]

Aktualizacja: 04.12.2023