Ogłoszenie nieaktualne

Analityk internetowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje pracy
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Zakres obowiązków:
  • wyszukiwanie określonych informacji w internecie oraz ich weryfikacja w wewnętrznych systemach
  • wstawianie do excela informacji wg określonych kryteriów
  • wstawianie do excela linków i zdjęć w formie .jpg
  • poprawianie w systemach błędów znalezionych na konkretnych stronach internetowych
  • sprawdzanie i aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach

Od Kandydata/ki oczekujemy:
  • dobrej znajomości obsługi komputera i programów MS Word, MS Excel, mile widziana znajomość programów graficznych
  • umiejętności sprawnego posługiwania się klawiaturą oraz wyszukiwania informacji
  • zaangażowania w powierzone obowiązki, dokładności, precyzji
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku analityk internetowy
  • zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszystkich uprawnień pracowniczych dla osób niepełnosprawnych
  • szkolenie wprowadzające

Aktualizacja: 17.02.2023