Asystent Projektanta/Architekta - Kreślarz CAD - Inżynier budownictwa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Biuro projektowe CONCEPT STUDIO poszukuje osoby do sporządzania projektów budowlanych, technicznych i koordynacji międzybranżowej.

 Oferujemy: pracę w profesjonalnym, młodym, zgranym i kreatywnym zespole, udział we wszelkich procedurach projektowych, stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. Możliwość odbycia praktyki projektowej i budowlanej.

 Chętnie nawiążemy współpracę z osobami z doświadczeniem, jednak rozważymy każdą propozycję od osób chcących rozwijać się i zdobywać to doświadczenie. Forma współpracy do uzgodnienia (etat, B2B,itp)

 Zakres obowiązków
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Opracowywanie koncepcji oraz dokumentacji technicznej  2D projektów budowlanych i wykonawczych w branży architektonicznej oraz budowlano-konstrukcyjnej
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej, opisów technicznych
  • Przygotowywanie i składanie wniosków urzędowych,
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej
 Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: architektura, budownictwo)
  • Doświadczenie w projektowaniu architektoniczno-budowlanym
  •  Znajomość norm i przepisów prawa budowlanego oraz procedur administracyjnych na każdym etapie realizacji projektu
  • Praktyczna znajomość czytania i opracowywania dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej 2D i 3D
  • Dobra znajomość obsługi oprogramowania AutoCad
  • Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność koordynacji projektu i współpracy z branżystami.
 Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, prosimy o przesłanie CV wraz z krótką informacją o sobie na adres mailowy biura: [ukryte]

Aktualizacja: 15.03.2024