Asystent Działu Księgowości z językiem duńskim (praca zdalna)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zadania na stanowisku:
  • Wprowadzanie danych do systemu na podstawie zeskanowanych dokumentów
  • Weryfikacji dokumentów zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Weryfikacja dostawców w systemach księgowych
  • Kontakt z dostawcami: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii z obszaru płatności
  • Obsługa klienta w języku duńskim

Idealny kandydat:
  • W stopniu bardzo dobrym posługuje się językiem duńskim (B2/C1)
  • Zna język angielski na poziomie min. B2
  • Ma pierwsze doświadczenie w obszarze finansowo-administracyjnym
  • Jest osobą otwartą i komunikatywną
  • Poszukuje miejsca pracy, w którym będzie miał możliwości rozwoju zawodowego

Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna i in.)
  • Szkolenia i kursy językowe

Aktualizacja: 02.02.2023