Asystent ds. administracyjno - biurowych z angielskim

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Fotografia,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Do naszego zespołu poszukujemy nowego pracownika na stanowisko: asystent ds. administracyjno - biurowych

Wymagania:

b. dobra znajomość języka angielskiego - wymaganie konieczne
mile widziana komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego (niewymagane)

doświadczenie w postprodukcji, retuszu fotografii oraz znajomość oprogramowania (Photoshop, Lightroom) - wymaganie konieczne
mile widziane doświadczenie w montażu filmów.

duża doza kreatywności, zmysł estetyczny, duża samodzielność, komunikatywność, chęć rozwoju oraz odpowiedzialność w podejściu do powierzonych obowiązków

Obowiązki:

prowadzenie korespondencji i dokumentacji handlowej z klientami oraz dostawcami - opracowywanie ofert cenowych, zamówień;

nadzorowanie procesu realizacji zamówień;

przygotowywanie materiałów graficznych do publikacji w internecie oraz do druku - obróbka, edycja, archiwizowanie fotografii;

wykonywanie prac związanych z obsługą stron internetowych, bloga i profili social media (FB, Instagram, YouTube, itd.);

inne powierzone zadania związane z funkcjonowaniem biura i obsługą klientów

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie z długoletnim stażem na rynku;

atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, stałe wynagrodzenie;

profesjonalne narzędzia pracy;

praca w systemie jakości ISO;

możliwość rozwoju, wszystkie niezbędne szkolenia;

Informacje o firmie
Nasz innowacyjny projekt kapsuły mobilnej AZAR4® na pickupa powstał z myślą o podróżnikach i osobach, które pragną nie tylko przemieszczać się po zwykłych drogach, ale również mają potrzebę odwiedzania miejsc trudno dostępnych.
W rankingu Minds Eve Design nasz pickup kamper AZAR4®, pokonał 9 konkurencyjnych rozwiązań produkowanych na całym świecie!
Dlatego też, do naszego zespołu poszukujemy osoby z pasją, która pomoże nam jeszcze bardziej rozwinąć nasz projekt i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Aktualizacja: 12.09.2023