Asystent księgowego z j. niderlandzkim - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Opis stanowiska:
  • Asystowanie w przygotowywaniu dokumentów i prezentacji w j. obcym,
  • Księgowanie faktur sprzedaży,
  • Kontaktowanie się z klientami w celu pozyskiwania potrzebnych informacji,
  • Zarządzanie bazą danych i jej aktualizacja,
  • Przygotowywanie tłumaczeń oraz raportów,
  • Praca administracyjna i prowadzenie korespondencji.

Profil Kandydata:
  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (B2/C1) oraz komunikatywna angielskiego (B1/B2),
  • Status studenta/ absolwenta studiów kierunkowych: finanse, rachunkowość itp,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Nasz Partner Biznesowy oferuje:
  • Możliwość pracy na pełen lub część etatu,
  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenia,
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i in.

Aktualizacja: 25.02.2023