Asystent księgowości Collections z jęz. szwedzkim (praca zdalna)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna

Currently for our Client from the BPO/ SSC sector we are looking for talented people with foreign language skills who are ready to begin or continue their professional career in international structures.
Twoje zadania:
• Kontakt telefoniczny z klientem zagranicznym,
• Sprawdzanie poprawności danych w systemie z danymi na fakturach,
• Codzienna praca na systemie SAP,
• Przypominanie klientom o zbliżającym się terminie zapłaty za faktury,
• Sprawdzanie terminowości zapłat za faktury w systemie,
• Przekazywanie zaległych płatności do działu windykacji,
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Chęć zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości,
• Wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne,
• Umiejętność nawiązywania kontaktów,
Nasz klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Standardowe godziny pracy,
• Atrakcyjny pakiet benefitów,
• Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce,
• Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

Aktualizacja: 08.02.2023