Asystent oraz projektant branży konstrukcyjnej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Zadania:
· wykonywanie dokumentacji projektowych budowlanych, wykonawczych i warsztatowych
· samodzielnie lub pomoc w wykonywaniu podstawowych obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji pod nadzorem doświadczonych projektantów
Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane lub student ostatnich lat budownictwa
- wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- znajomość obsługi komputera, programów inżynierskich do rysowania i wykonywania obliczeń; doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych z wykorzystaniem oprogramowania 3D, a w szczególności Allplan, będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w zespole z młodymi ludźmi w miłej i przyjaznej atmosferze.
- rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- zapewniamy szkolenia z obsługi oprogramowania 3D
- zapewniamy możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
- współudział przy tworzeniu ciekawych obiektów
- elastyczny czas pracy
Informacje o firmie
ARPRO PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp. z o.o. powstała w 2008r i jest firmą zajmującą się tworzeniem wielobranżowej dokumentacji projektowej.
Jesteśmy nowoczesną firmą projektową, która tworzy dokumentację przy wykorzystaniu zaawansowanego licencjonowanego oprogramowania projektowo – obliczeniowego 3D.
Naszą firmę tworzą młodzi ludzie z bogatym doświadczeniem zawodowym, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o fachową literaturę, szkolenia i zdobycze techniki. Bogate doświadczenie zdobyliśmy przy projektowaniu m.in.: obiektów użyteczności publicznej zarówno w Polsce jak i za granicą, apartamentowców, biurowców, hoteli, centrów logistycznych , obiektów przemysłowych i magazynowych.
Obecnie nasze biuro zatrudnia architektów, inżynierów budownictwa, projektantów branży elektrycznej, projektantów branży sanitarnej oraz asystentów projektantów.
www.arpro.com.pl

Aktualizacja: 26.10.2023