Asystent projektanta / Projektant branży elektrycznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Energetyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Jesteśmy firmą z branży elektroenergetycznej, która zajmuje się wykonywaniem kompletnych projektów branży elektrycznej i elektroenergetycznej. W związku z dużą ilością zamówień poszukujemy osoby na stanowisko Asystent projektanta / Projektant branży elektrycznej.

Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe inżynierskie (elektrotechnika, energetyka) lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów instalacji elektrycznych lub sieci elektroenergetycznych (mile widziane),
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja projektów branży elektrycznej, elektroenergetycznej,
  • uzgodnienia z gestorami sieci, zarządcami dróg, organami administracji architektoniczno-budowlanej,
  • wizytowanie obiektów podlegających inwestycjom,
  • tworzenie dokumentacji projektowych,
Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki, adekwatne do efektów pracy, premie od zrealizowanych umów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w realizacji bardzo ciekawych i ambitnych zadań,
  • perspektywę długotrwałej współpracy,
  • możliwość odbycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  [ukryte]

Aktualizacja: 18.09.2023