Asystent w dziale Finansów i Księgowości z j. niemieckim (100% zdalnie)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Główne zadania na stanowisku:
  • Wspieranie działów księgowości (AP/AR/GL)
  • Przygotowywanie analiz finansowych
  • Przygotowywanie raportów, dokumentacji
  • Sprawdzanie, czy transakcje są księgowane zgodnie z polityką rachunkowości
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania od kandydatów:
  • Język niemiecki i angielski na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci rachunkowości i finansów (zaoczni)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w tym doskonałe umiejętności pracy w programie MS Excel
  • Silne zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • PRACĘ W PEŁNI ZDALNĄ (z dowolnego miejsca w Polsce)
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia w globalnych firmach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Aktualizacja: 02.03.2023