Asystentka stomatologiczna / Asystentka chirurgiczna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dołącz do Zespołu SmileClinic. Rozpocznij Nową Karierę w 2024!
Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim niesamowita okazja, aby rozpocząć nową, pełną sukcesów karierę! W Klinice SmileClinic w Gdańsku otwieramy nasze serca dla ambitnej Asystentki Stomatologicznej/Chirurgicznej, która pragnie rozwijać się zawodowo i poszerzać swoją wiedze w otoczeniu czołowych stomatologów estetycznych w kraju i na świecie. Oferujemy nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim ścieżkę do profesjonalnego rozwoju w jednej z najbardziej zaawansowanych klinik w Polsce . Zacznij Nowy Rok z postanowieniem, które odmieni Twoje życie zawodowe!

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko:
Asystentka stomatologiczna / chirurgiczna

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Dbałość o pacjenta przed zabiegiem
  • Aktywna pomoc lekarzowi w trackie przeprowadzania zabiegów
  • Utrzymanie narzędzi w odpowiednim stanie
  • Przygotowanie gabinetu do zabiegów
  • Przygotowywanie i przechowywanie materiałów stomatologicznych
  • Zarządzanie magazynem materiałów
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość narzędzi stomatologicznych
  • Umiejętność pracy na „4 ręce”
  • Doświadczenie we wszystkich gałęziach stomatologii - szczególnie chirurgia i protetyka
  • Umiejętność obsługi komputera
Mile widziane:
  • Doświadczenie w ratownictwie medycznym  / pielęgniarstwie
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w charakterze zmianowym (8-16; 12-20)
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Pracę w miłej atmosferze w przyjaznym i otwartym zespole
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kształcenia się

Informacje o firmie
SmileClinic Krzysztof Chmielewski Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii

Ideą naszej kliniki jest kompleksowe podejście do indywidualnych wymagań Naszych Pacjentów. Dzięki dokładnej diagnostyce oceniamy istniejące potrzeby, na ich podstawie planujemy i realizujemy leczenie,  a następnie prowadzimy systematyczną i troskliwą opiekę.
Nasi lekarze to wysoko wykwalifikowani specjaliści w zakresie stomatologii estetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem protetyki, implantologii, endodoncji i stomatologii zachowawczej, co gwarantuje wysoki standard leczenia, a cały Zespół dba o to by przebiegało w komfortowych warunkach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SmileClinic Krzysztof Chmielewski, ul. Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk, danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie w celu rekrutacji i ewentualnego dalszego zatrudnienia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Aktualizacja: 11.12.2023