Automatyk - dodatek relokacyjny przez 12 miesięcy!

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364 Obecnie, dla naszego Klienta z Polic, poszukujemy osób na stanowisko: Automatyk
Zadania na tym stanowisku:
  • Przeglądy, konserwacja oraz usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń technologicznych
  • Odbiory, diagnostyka i kalibracja urządzeń AKPiA
  • Udział w przygotowywaniu instrukcji
  • Inne zlecone zadania w zakresie automatyki
Praca w Policach.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne premie kwartalne
  • Bezpłatne zakwaterowanie przez 12 miesięcy w mieszkaniu kilkuosobowym
  • Udział w największej tego typu inwestycji w Polsce
  • Liczne benefity (np.: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wczasów, dofinansowanie nauki języka angielskiego)

Wymagamy:
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie w zakresie automatyki
  • Chęci do nauki
  • Mile widziane: uprawnienia SEP, znajomość PtW, SAP, ISO, CNMS, języka angielskiego

Aktualizacja: 19.02.2023