Ogłoszenie nieaktualne

Barista - sprzedawca

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Szukamy studentów studiów zaocznych.

Nasza oferta:

• Kontakt z ciekawymi ludźmi i miła atmosfera w pracy
• Praca w młodym, zgranym zespole
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Nasze oczekiwania:
• Entuzjazm i kreatywność w działaniu
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
• Zainteresowanie światem kawy będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub w obsłudze klienta
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Wysoka kultura osobista
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Twoje zadania:
• Zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie
• Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni
• Budowanie długotrwałych relacji z klientem
• Przygotowywanie i polecanie produktów Marina Cafe
• Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Informacje o firmie
FB marinacafe

Aktualizacja: 21.02.2024