Blacharz - izoler, monter izolacji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5600 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

ZATRUDNIĘ MONTERÓW IZOLACJI I BLACHARZY – PRACA NA TERENIE RAFINERII GDAŃSKIEJ. PRACA W GODZINACH 06:30- 14:30.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
IZOLACJA RUROCIĄGÓW I ZBIORNIKÒW ZA POMOCĄ WEŁNY MINERALNEJ I BLACHY ALUMINIOWEJ

WYMAGANIA:
- DOŚWIADCZENIE

- UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
OFERUJEMY:
- STABILNE ZATRUDNIENIE NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY

- WYNAGRODZENIE ADEKWATNE DO UMIEJĘTNOŚCI
- UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE W GRUPIE LUX MED PŁATNE PRZEZ PRACODAWCĘ
- UBEZPIECZENIE GRUPOWE

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O WYSYŁANIE CV NA ADRE$ E-MAIL: [ukryte] .
MOŻLIWY KONTAKT TELOFNICZNY W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE - TEL. [ukryte]

Aktualizacja: 13.07.2023