Collections Specialist - j. szwedzki - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zadania:
  • Księgowanie transakcji w systemie SAP - w tym: faktur sprzedażowych, faktur, korekt, wyciągów bankowych
  • Kontrola poprawności parametrów na kontach dostawców i klientów
  • Obsługa zapytań od klientów zew. i wew. w języku obcym
  • Bieżący kontakt z kontrahentami oraz z zespołami operacyjnymi spółki w celu potwierdzenia i uzgodnienia sald
  • Wsparcie lokalnego procesu windykacji należności
  • Udział w projektach optymalizujących procesy księgowe oraz przejęciach funkcji księgowej

Oczekiwania względem kandydatów
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w dziale księgowości AR
  • Znajomość języka szwedzkiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2), znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów
  • Mile widziane: wykształcenie kierunkowe (np. studia ekonomiczne lub kursy w stowarzyszeniu księgowych), znajomość programu SAP

Nasz Klient oferuje
  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny - MyBenefit, a w nim karta MultiSport i możliwość wyboru indywidualnie dopasowanych świadczeń z dostępnego koszyka (bilety do kina, bony i vouchery na różne zakupy lub usługi)
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Jasne ścieżki rozwoju kariery
  • Pracę w 100% zdalną
  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników
  • Wysoka kultura organizacyjna

Aktualizacja: 02.03.2023