Doradca do spraw nieruchomości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 20000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • systematyczne pozyskiwanie nieruchomości
  • przygotowywanie ofert
  • oferowanie i prezentowanie nieruchomości klientom
  • wsparcie klienta w trakcie transakcji, negocjowanie warunków i przygotowanie dokumentów
  • stałe monitorowanie rynku nieruchomości
  • współpraca w zespole
Nasze wymagania
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • otwartość na rozwój i naukę nowego zawodu
  • wysoka motywacja do pracy i realizacji celów
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • pozytywne podejście do życia, entuzjazm
  • pewność siebie
To oferujemy
  • szkolenie wstępne na Pośrednika Nieruchomości
  • systematyczne szkolenia
  • niezbędny sprzęt (laptop, telefon służbowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • dostęp do programów niezbędnych w działalności biura nieruchomości
  • nieograniczone zarobki uzależnione od zaangażowania i efektywności pracy
  • pozytywną atmosferę
  • profesjonalne i eleganckie miejsce pracy
Informacje o firmie
Wyobraź sobie, że jesteś niezależny. Masz pieniądze na zaspokojenie swoich potrzeb, rodziny oraz realizację pasji. W dodatku przychodzisz codziennie do pracy z uśmiechem na twarzy, podekscytowany kolejnym dniem pełnym nowych wyzwań, dniem spędzonym w doskonałej atmosferze wśród ludzi, których lubisz i z którymi się przyjaźnisz. Podoba Ci się taka wizja? Nam też. Wszystko to możesz osiągnąć dzięki pracy jako agent nieruchomości.

Aktualizacja: 11.04.2023