Doradca ds. Nieruchomości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 35000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting,
Sprzedaż / doradztwo,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Rekrutacja online
Tak

Serdecznie zapraszamy do naszego zespołu wszystko pozytywne i ambitne osoby!
Doradca/ ekspert ds. nieruchomości

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa klientów na najwyższym poziomie – kompleksowa opieka nad zleceniami to nasza wizytówka
  • Skuteczne i systematyczne pozyskiwanie nieruchomości
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu oraz inwestycji w nieruchomości
  • Przygotowanie i prezentowanie nieruchomości
  • Profesjonalne opracowywanie ofert oraz ich ciągła promocja
  • Bieżący monitoring rynku nieruchomości
  • Współpraca z zespołem i budowanie pozytywnych relacji
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Negocjowanie w imieniu klientów i zamykanie transakcji
  • Nawiązywanie trwałych relacji z klientami
  • Współpraca w zakresie pozyskiwania kredytów, ubezpieczeń oraz podnajmu
  • kojarzenie klientów poszukujących z właścicielami z bazy biura
  • przygotowanie ofert sprzedaży i dodawanie ich do firmowego systemu CRM
  • prezentacja nieruchomości
  • pozyskiwanie nowych klientów
Nasze wymagania
  • Umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientami i współpracownikami – naszą siłą jest zespół dobrze współpracujących ze sobą osób
  • Ambitne podejście do realizowanych projektów
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz pozytywna energia do działania
  • Komunikatywność i umiejętność słuchania ze zrozumieniem
  • Proaktywna postawa z odwagą do podejmowania samodzielnych decyzji
  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do pracy
  • Konsekwencja i systematyczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w rynku nieruchomości będzie atutem
To oferujemy
  • Miejsce w zgranym zespole z przyjazną atmosferą, w którym pracownik jest zawsze na pierwszym miejscu
  • Realną możliwość rozwoju - zdobywanie wiedzy z rynku nieruchomości
  • Wysokie zarobki oparte na sprawdzonym systemie prowizyjnym oraz warunkowe wynagrodzenie podstawowe
  • Jasną ścieżkę kariery, realne możliwości awansu

  • Szkolenia doskonalące
  • Bonusy za najlepsze efekty sprzedażowe
  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż
  • Bezpośrednie wsparcie w działaniach przez świetnego Dyrektora
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
Informacje o firmie
Cherry Home to marka o ogólnopolskim zasięgu i lokalnym, rodzinnym sercu, która na pierwszym miejscu stawia partnerskie relacje oraz satysfakcję z ambitnie i perfekcyjnie realizowanych projektów.
Poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej rodziny i wspólnie wyznaczać kierunek, w którym porusza się zarówno nasza marka, jak i cała branża nieruchomości.

Aktualizacja: 19.10.2023