Doradca handlowy - fotowoltaika i pompy ciepła

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Instalacje,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista

Przedsiębiorstwo-Budowlane BAU-MAR Artur Komsta – nasze przedsiębiorstwo działa na rynku budowlanym nieprzerwanie od 2003 roku. Zaczynaliśmy jako mała firma, aby krok po kroku budować swoją pozycję na rynku. Podstawą naszego działania jest jasna i szczera komunikacja, uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i proponujemy konkretne rozwiązania. W ramach rozwoju naszej firmy, został utworzony dział FOTOWOLTAIKI i POMP CIEPŁA, gdzie świadczymy usługi montażu kompletnych systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Związku z dynamicznym rozwojem w tej dziedzinie, poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Handlowy – fotowoltaika i pompy ciepła.
Twój zakres obowiązków:
sprzedaż produktów firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła),
- samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, - dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klientów,
- przygotowanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami,
- negocjowanie warunków umów z Klientem,
- budowanie stałych relacji z Klientem,
- współpraca z biurem,
- monitorowanie i analiza rynku sprzedażowego,
- pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta.
Nasze wymagania:
znajomość rynku OZE
- chęć i gotowość do pod noszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy,
- indywidualne oraz elastyczne podejście do każdego Klienta,
- ambicja i determinacja w działaniu,
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
- umiejętność negocjacji i znajomość techniki sprzedaży,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
- bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,
- prawo jazdy kat.B,
- znajomość programów: Excel, CRM.
Oferujemy:
swobodę w działaniu,
pracę w firmie istniejącej na rynku nieprzerwanie od 21 lat,
- atmosferę firmy rodzinnej,
- przejrzyste warunki i korzystny system rozliczeń,
- własne ekipy montażowe dla PV i PC,
- komponenty renomowanych Producentów,
- leady, praca na terenie woj. Pomorskiego,
- zatrudnienie w oparciu o umowę, umowę zlecenie lub B2B,
- profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki i pomp ciepła oraz szkolenia sprzedażowe i produktowe w trakcie współpracy,
- pełne wsparcie w procesie technicznym, - narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, tablet oraz materiały marketingowe).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Aktualizacja: 14.03.2024