Doradca klienta na dziale akwarystycznych, Gdynia

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3600 - 4200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

ZOO KARINA – rodzinna firma zoologiczna z długoletnią tradycją, poszukuje osób na stanowisko:

Doradca klienta na dziale akwarystycznym, lokalizacje: Gdynia: Riviera, Kcyńska, Nowowiczlińska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,
- aktywny udział w procesie sprzedaży,
- dbanie o estetykę oraz porządek na sklepie,
- rozładunek dostaw towaru,
- sprawdzanie terminów ważności produktów,
- karmienie i codzienna pielęgnacja ryb i gadów,
- kontrola sprawności urządzeń akwariowych i ich prawidłowego ułożenia w zbiornikach,
- czyszczenie zbiorników, urządzeń akwariowych i podmiany wody,
oraz inne zadania realizowane na tym stanowisku.

WYMAGANIA:
- zainteresowanie tematyką akwarystyki i/lub terrarystyki,
- zorientowanie na dłuższą współpracę,
- otwartość i komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty,
- gotowość do pracy w systemie równoważnym od 9:00 – 21:00 ( około 3-4 dni w tygodniu).

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją,
- dodatki pozapłacowe,
- premie do wypłaty,
- rozwój zawodowy poprzez udział w interesujących szkoleniach,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne,
- możliwość awansu wewnętrznego.

Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku od 7 do 15.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Zoo Karina (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Aktualizacja: 04.09.2023