Ogłoszenie nieaktualne

Doradca serwisowy Iveco

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista

Autoryzowany Dealer samochodów marki Iveco poszukuje osoby na stanowisko doradcy serwisowego.

Twój zakres obowiązków
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami marki
  • przyjmowanie zgłoszeń i otwieranie zleceń
  • wystawianie dokumentów serwisowych
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • zlecanie prac na warsztat
  • zamawianie części
  • zamykanie i rozliczanie zleceń
Nasze wymagania
  • dobra znajomość i obsługa pakietu Office
  • chęć rozwoju
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
To oferujemy
  • prace w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie zmianowym 7-15, 14-22
  • szkolenia i doskonalenie wiedzy
  • wysoki komfort pracy zgodnie z standardami marki Iveco
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • pakiet medyczny
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

Aplikację zawierającą CV oraz tytuł "DORADCA SERWISOWY" proszę przesłać na adres [ukryte]

Informacje o firmie
Zajmujemy się sprzedażą samochodów ciężarowych i dostawczych IVECO - nowych i używanych. Świadczymy również usługi serwisowe oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych.
Działaniem obejmujemy północną i centralną Polskę, gdzie w dwóch lokalizacjach posiadamy autoryzowane serwisy, prowadzące również sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych marki IVECO. Przedstawiciele handlowi pracują na terenie województw: kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.
Nasz sukces opiera się na trzech głównych wartościach:
Terminowość / Niezawodność / Celowość
Zobowiązujemy się świadczyć naszym Klientom usługi w sposób terminowy, niezawodny i kompleksowy.
Dotrzymywanie słowa wobec naszych współpracowników i klientów jest częścią naszej kultury.
Wszyscy klienci mogą liczyć na naszą uczciwość, fachową i skuteczną realizację napraw oraz na krótki czas oczekiwania.
Mamy poczucie odpowiedzialności społecznej i zawsze dążymy, aby czynić to, co należy we właściwy sposób. Poświęcamy się całkowicie i jesteśmy zmotywowani, aby iść o krok dalej.

Aktualizacja: 28.04.2023