Doradca w firmie pożyczkowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Profi Credit Polska S.A. jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce stawiająca na rozwój swoich pracowników i współpracowników w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje: Doradca Klienta na terenie Trójmiasta
Główne zadania:
  • obsługa przekazywanych wniosków
  • pozyskiwanie własnych klientów
  • praca na udostępnianej bazie klientów
  • finalizacja umów pożyczkowych

Ta oferta skierowana jest do Ciebie, jeżeli posiadasz:
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobrą organizację pracy własnej
  • nastawienie na cel i chęć rozwoju
  • mile widziane, ale niewymagane: doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży produktów finansowych

Oferujemy:
  • możliwość pracy w biurze w Gdańsku jaki i zdalnie
  • elastyczne godziny pracy oraz współpracę w oparciu o umowę zlecenie/działalność gospodarczą
  • wynagrodzenie prowizyjne - najwyższe stawki na rynku
  • liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi
  • możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • profesjonalny program wdrożeniowy oraz szkoleniowy

Aktualizacja: 08.02.2023