Ogłoszenie nieaktualne

Drukarz / pomoc drukarza

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

TOPQ to nowocześnie zarządzana firma produkcyjno- usługowa. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku. Dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy krajowym liderem w produkcji znakowanej odzieży oraz gadżetów reklamowych.
Wykonujemy nadruki na wszystkich artykułach i produktach reklamowych, tj. druk na koszulkach, torbach, kubkach, parasolkach, bluzach, gadżetach, hafty komputerowe na produktach tekstylnych, znakowanie oraz cięcie laserem tworzyw sztucznych, znakowanie gadżetów metalowych, wycinanie styroduru.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Drukarz / pomoc drukarza. Operator maszyny sitodrukowej.
Miejsce pracy: Gdańsk
Kogo szukamy:
- osoby z doświadczeniem lecz niekoniecznie,
- osoby do przyuczenia
Zakres obowiązków:
- praca przy maszynach drukarskich
- praca w systemie jedno-zmianowym w godzinach 6-14,
Czego oczekujemy od pracowników:
- dokładność,
- umiejętność pracy w grupie,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
- umiejętność dostosowania się do zasad BHP,
Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ciekawą pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w przyjaznym, pełnym motywacji zespole ukierunkowanym na sukces,
- fitness club.

Aktualizacja: 16.08.2023