Dworek - Pracownik Kawiarni McCafe - barista

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy gastronomii
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Kawiarnia sieciowa McCafe powstała w 2022 r. od tego momentu mamy przyjemność parzyć aromatyczną kawę i serwować pyszne ciasto dla naszych Gości :)
Zakres obowiązków ;)
    • obsługa gości, przyjmowanie zamówień na kasie
    • praca przy przygotowaniu kaw (szkolenie przeprowadzane od podstaw, nie jest wymagane doświadczenie)
    • obsługa kelnerska (donoszenie gotowych zamówień do stolików)
    • prace porządkowe w ciągu dnia, przygotowanie do otwarcia lokalu oraz sprzątanie po zakończonym dniu pracy.

Kogo szukamy?
  • Poszukujemy osób o wysokiej kulturze osobistej, miłych, energicznych, lubiących pracę w zespole. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkie szkolenia przeprowadzamy w trakcie pracy.

Co oferujemy ?
  • Umowa o pracę
    • Stawka od 21,30 zł/h brutto
    • Dodatki do wynagrodzenia:
    • 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00
    • dodatek za dojazd do pracy 7,50 zł brutto za dzień
    • Dodatek frekwencyjny
    • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy +600 zł brutto
    • Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
    • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
    • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy
    • Dostęp do platformy Workplace
    • Udział w spotkaniach integracyjnych
Jesteś zainteresowana/ny? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub zadzwoń pod numer telefonu [ukryte] . Restauracja McDonald's Dworek. Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualizacja: 24.02.2023