Ekspedytor portowy

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Scaffizo Terminals PL Sp. z o.o. wykonująca usługi na terenie terminali przeładunkowych w portach Trójmiasta
poszukuje:

Ekspedytor

Ekspedytorzy - to grupa pracowników, która wspomaga wszelkie procesy przeładunkowe, kontrolując ilość i jakość ładunków.
Będziesz pracować w dynamicznie rozwijających się portach Morza Bałtyckiego – Gdańsk i Gdynia. Wraz z zespołem sztauerów i operatorów będziesz odpowiedzialna/y za rozładunek kontenerów, zboża oraz wszelkiego rodzaju ładunków, które przechodzą przez porty Trójmiasta.

Wymagania:
  • predyspozycje do pracy zmianowej
  • dobry stan zdrowia (praca powyżej 3 metrów)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży portowej i pracy ekspedytora
Obowiązki:
  • praca na terminalach przeładunkowych w Gdyni
  • monitorowanie poprawności załadunku towaru oraz jego stanu
  • praca w systemie zmianowym (zmiany nocne, ranne i popołudniowe)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie, szukamy osób chcących się związać na dłużej
  • umowa zlecenie
Jeśli po przeczytaniu tego opisu myślisz „to jest moja praca i chcę spróbować” – wyślij do nas swoją aplikację.
Numer referencyjny: EK/Scaffizo

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Scaffizo Terminals PL sp. z o.o.. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są dla potrzeb rekrutacji, nie są profilowane. Zamieszczanie w aplikacji dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie. Aplikujący posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 05.04.2024