Specjalista ds nieruchomości - Estate Polska

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Estate Polska to świetnie rozwijająca się nowoczesna firma z zakresu pośrednictwa nieruchomości którą cechuje doświadczenie pasja i zaangażowanie zatrudnionych ekspertów. Na podstawie opinii naszych zadowolonych klientów trzy lata z rzędu zostaliśmy Laureatem konkursu Orły Nieruchomości 2020, 2021 i  2022 !

Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy w pracy gdzie sam sobie jesteś szefem wynagradzanym za efekt, lubisz rozmawiać z ludźmi, oczekujesz wysokich zarobków i cechuje Cię samodyscyplina to praca dla Ciebie !!!

Wymagania:
•    -wysoka kultura osobista,
•    -zainteresowanie tematyką nieruchomości,
•    -umiejętność nawiązywania kontaktów,
•    -silna motywacja i duże zaangażowanie,
•    -otwartość na współpracę i pomoc innym członkom zespołu,
•    -samodyscyplina w działaniu, umiejętność planowania i organizacji prac

Oferujemy:
•    -Nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne dopasowane do Twoich oczekiwań         oraz zaangażowania,
•    -Niezbędne narzędzia pracy,
•    -Elastyczny czas pracy,
•    -możliwość rozwoju i awansu podczas budowania marki,
•    -Szkolenie wdrożeniowe oraz codzienne wsparcie wykonywanych działań z
          zakresu sprzedaży i prawa,
•    - Pracę w przyjaznej rodzinnej atmosferze,

Zakres obowiązków to profesjonalna obsługa klienta od A do Z m.in:
•    -pozyskiwanie nowych nieruchomości na sprzedaż,
•    -prezentowanie nieruchomości,
•    -obsługa transakcji,
•    -przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań związanych ze
 sprzedażą, zakupem lub wynajęciem nieruchomości,

Osoby z doświadczeniem w sprzedaży, nieruchomościach mile widziane ale nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Zapraszamy do współpracy osoby w każdym wieku. Najważniejsze są chęci i determinacja w dążeniu do celu!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy
[ukryte]
Informacje o firmie
Estate Polska
Estate Polska łączy cele i możliwości właścicieli nieruchomości z potrzebami kupujących i najemców w wyjątkowy sposób. Nieustannie działamy, aby sprzedawać nieruchomości w jak najszybszym czasie po rynkowych cenach. Aby zadowolić swoich klientów nasi agenci znajdują oferty, które nie są dostępne w otwartym rynku. Estate polska to praktycy z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w sprzedaży, wyszukiwaniu, ocenie i negocjowaniu zakupu nieruchomości . Nasza firma pomoże Ci postawić pierwsze kroki jeśli chodzi o inwestowanie na rynku nieruchomości.

Aktualizacja: 03.11.2023