Elektroautomatyk Diagnosta sieci ciepłowniczych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Nr ref: TES/52/08/2022

Twój zakres obowiązków
  • weryfikacja poprawności działania urządzeń telemetrycznych na infrastrukturze Grupy GPEC w szczególności sterowników, modemów, czujników ciśnienia, przetworników temperatury, przepływomierzy, napędów i innych czujników
  • wymiana uszkodzonych układów AKPiA
  • badanie stanu technicznego ciepłociągów w oparciu o systemy alarmowe, zainstalowane w rurach preizolowanych
  • lokalizacja awarii na sieciach przesyłowych oraz badanie stanu technicznego ciepłociągów
  • okresowe przeglądy stanu technicznego urządzeń w obiektach telemetrycznych
  • okresowe i doraźne przeglądy podległej infrastruktury ciepłowniczej ( min: regulacje, konserwacje, wymiana urządzeń oraz usuwanie usterek i przecieków)
  • przeprowadzanie regulacji przepływów w sieci
  • przekazywanie informacji dot. pracy i stanu technicznego urządzeń ciepłowniczych
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie, techniczne (preferowane energetyka, automatyka, elektrotechnika),
  • świadectwa kwalifikacji E w gr. I
  • świadectwo kwalifikacyjne E w gr. II
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel
  • zdolności organizacyjne
  • rzetelność i terminowość
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
To oferujemy
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in.: szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień
  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • indywidualne wyposażenie (telefon, laptop, ubranie robocze, wysokiej jakości narzędzia pracy)
  • dodatkowe 4 dni wolne
  • opiekę medyczną

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)
  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

Aktualizacja: 14.09.2023