Ogłoszenie nieaktualne

Elektromonter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Instalacje,
Konstrukcja / Technologie,
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Arpatec sp. z o.o. to firma działająca w obszarze instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Obecnie  poszukujemy pracowników na stanowisko Elektromonter . Zapraszamy osoby, które  posiadają doświadczenie w branży elektrycznej lub pokrewnej. Możliwe wyjazdy na projekty zagraniczne.

Opis stanowiska:
  • montaż instalacji elektrycznych i tras kablowych;
  • montaż instalacji teletechnicznych;
  • instalacja aparatury i urządzeń elektrycznych;
  • montaż systemu rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych;
  • udział w czasie testu i uruchomień systemów.
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie montażu elektrycznego;
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość pracy w zespole;
  • odpowiedzialność za swoją pracę, skrupulatność i dokładność;
  • posiadane uprawnienia Gr 1. - SEP (mile widziane);
  • prawo jazdy (mile widziane);
Oferujemy:
  • umowę o pracę (bądź współpracę) i terminowe wynagrodzenie;
  • wynagrodzenie miesięczne zależne od umiejętności
  • szkolenia i kursy
CV  prosimy, przesyłać na  [ukryte]
W tytule maila prosimy o wpisanie "Elektromonter "
a plik CV oznaczyć "Elektromonter  imię nazwisko"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 o
ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (RODO).

Aktualizacja: 27.02.2023