Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk - Elektromonter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy
  • wiedza w zakresie urządzeń elektrycznych NN,
  • myślenie analityczne, sumienność i dbałość o szczegóły,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy przy instalacjach systemów automatyki przemysłowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Obowiązki:
  • montaż elektryczny oraz udział w procesie wdrażania i uruchamiania nowych linii produkcyjnych u klienta końcowego
  • montaż elektryczny rozdzielnic NN w siedzibie firmy
  • aktywne doskonalenie metod pracy i wspieranie zespołu
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie przy projektach dla renomowanych, międzynarodowych koncernów
  • rozwój i doskonalenie Twojej wiedzy i umiejętności,
  • przyjazna atmosfera i współpraca oparta na szacunku i wiedzy,
  • ciągłe doskonalenie własnych kwalifikacji i metod wykonywanej pracy,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dopłaty do kart Multisport
  • ubezpieczenia grupowe
CV prosimy przysłać na [ukryte]
W temacie maila prosimy dodać: Elektryk

CO NAS WYRÓŻNIA:
  • pasja i radość z możliwości tworzenia rozwiązań przekraczających oczekiwany poziom
  • dbamy o jakość i siłę relacji z klientami, dla których szukamy usprawnień i rozwoju ich biznesu
  • wyzwalamy kreatywność i promujemy partnerskie relacje pomiędzy pracownikami
  • tworzymy otwarte i przyjazne środowisko pracy na gruncie takich wartości jak wspólnotowość, wzajemna zależność pomiędzy członkami zespołu, szacunek i zaufanie
  • lubimy swoją pracę
Informacje o firmie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza profesjonalne systemy sterowania automatycznego dla klientów na całym świecie. Nasi utalentowani i doświadczeni inżynierowie podchodzą do realizacji projektów z entuzjazmem i w pełni zaangażowani, gdyż automatyka przemysłowa to pasja każdego z nas – SAICON Automation that excites! Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania.
Jeśli tak jak my śledzisz trendy, inspirujesz się postępem techniki, podążasz za wyzwaniami, jakie stawia przed branżą przemysł 4.0, działasz elastycznie i efektywnie, dołącz do nas!
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektromonter.

Aktualizacja: 30.06.2023