Ogłoszenie nieaktualne

Front Office Supervisor

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy

Wymiar pracy: cały etat

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie pracy recepcji
  • zapewnienie jakości obsługi Gości na najwyższym poziomie
  • szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania "100% satysfakcji gościa"
  • budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności
  • gotowość do pracy na nocnej zmianie,

Od kandydatów oczekujemy:
  • dbałości o szczegóły
  • kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • pasji do tworzenia wyjątkowej obsługi
  • umiejętność pracy zespołowej w celu zapewnienia zadowolenia Gości
  • silnych umiejętności komunikacyjnych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w hotelu sieciowym
  • biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego

Co oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • poznanie standardów pracy w prestiżowym pięciogwiazdkowym hotelu
  • pełne zaplecze socjalne
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacje zawierające CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883), prosimy przesyłać na adres:

[ukryte]
Radisson Blu Hotel Gdańsk
Ul. Długi Targ 19/ Powroźnicza
80-828 Gdańsk

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 05.03.2024